O autorze bloga

Cześć! Nazywam się Paweł Kamiński, jestem studentem europeistyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Staram się być zawsze na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w Polsce i na świecie. Zapraszam serdecznie do śledzenia mojego bloga, na którym będę komentował wszystko to, co najbardziej istotne. Pozdrawiam, Paweł

Aranżacja małego mieszkania

Mała przestrzeń mieszkalna wydaje się wyjątkowo wymagająca, jeśli chodzi o trendy wnętrzarskie – powinny się w niej bowiem znaleźć wszelkie niezbędne elementy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego stopnia funkcjonalności. Z tego względu aranżacja wnętrz małego mieszkania wydaje się wymagającym wyzwaniem.

Mała łazienka – jak ją urządzić?

Trendy wnętrzarskie odnoszące się do małych łazienek wydają się wysoce funkcjonalne – podwieszane szafki wykorzystują nieużywaną przestrzeń, zapewniając wolne miejsce na podłodze. Narożna wanna staje się trafną alternatywą, podobnie jak kabina prysznicowa.

Warto również rozważyć usunięcie pralki z łazienki – można bowiem umieścić ją w kuchni, gdzie być może odnajdzie się większa przestrzeń, rozluźniając nieco pomieszczenie łazienkowe.

Sprytne rozwiązania dla małych mieszkań

Wobec małych pomieszczeń warto zastosować meble składane – kanapy i sofy, które w dzień złożone stanowią miejsce do siedzenia, nocą są rozkładane i służą jako łóżko.

Reasumując, mała przestrzeń mieszkalna wymaga stosowania przemyślanych rozwiązań.

A tu jest fajny poradnik, jak urządzić małą kuchnię 
http://www.domolubni.pl/5-najprostszych-sposobow-jak-urzadzic-mala-kuchnie/

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>